Per fi hem pogut lliurar el pack regal al Pau Font, estudiant del grau en Estadística UB-UPC, guanyador del sorteig del concurs-enquesta "Aula Florence Nightingale" que va tenir lloc a l'octubre de l'any passat.

Pau Font, guanyador del sorteig del concurs-enquesta "Aula Florence Nightingale": lliurament de l'obsequi.

Per fi hem pogut lliurar l'obsequi al Pau Font, estudiant del grau en Estadística UB-UPC, que ser el guanyador del sorteig del concurs-enquesta "Aula Florence Nightingale" que va tenir lloc el 20 d'octubre de l'any passat, en el marc del Dia Mundial de l'Estadística.

El pack regal lliurat consta de la samarreta Florence Nightingale (model FAQS de TV3), llibreta i punt de llibre de la matemàtica del curs i altre elements de marxandatge FME.